5 věcí .....

13. září 2011 v 22:56 | Shana |  Zajímavosti z mého světa
Zdravím všechny!!

Tak jsem nějak procházel blogy a zaujal mě jeden nám všem velice známý a padla mi do oka jedna rubrika.
Po chvilce přemýšlení jsem se nakonec rozhodla že si udělám něco podobného i když ne úplně stejně :)

A tak vznikla tato nová rubrika. Jednou měsíčně sem budu postovat 5 věcí které mi nějakým způsobem ovlivnili předešlý měsíc. A abych mohla nějak začít mám tady měsíc srpen.

perexProč zrovna pět věcí?
Jelikož číslo pět mám od malička ráda (ne opravdu ne v žákovské...) a hodně mě životem provázelo (ano iznávám že i v žákovské...). Navíc mi zvláštním způsobem nosí štěstí.

A tady jsou mě věci na srpen:1. Twiggy - jelikož byla krásná, talentovaná a dokonalá .... sháněla jsem si o ní v posledních týdnech hodně věcí, myslím, že se tady také brzy o ní objeví článek :)

2. Šmoulové - tím že přišli nyní do kin objevila se spolu s nimy nepřekonatelná mánie. A já jsem v sedmém nebi jelikož je to jeden z ných nejmilovanějších seriálů z dětství a mohu si teď sehnat všechno s nimy na každém rohu :)

3. Severus Snape - Jelikož on je moje největší láska ze série knich o Harry Potterovy. Film který jsme nedávno shlédla mě navnadil k tomu přečíst si znovu knihy (a porovnat chyby) a opět mě přesvědčil jak tuto postavu (i herce Alana Rickmana) zbožňuji.

4. Divadlo - jelikož se nyní připravuji na talentové příjmací zkoušky ovlivňuje mě vše co souvisí s divadlem opravdu velikou měrou (občas je toho možná více než bych chtěla)

5. Magic the Gathering - karetní hra do které se zbláznili všichni mý kolegové z práce a tak jsem oprášila starý balíček a... začala opět svou sběratelskou a herní mánii :D


tak to jsou moje srpnové inspirace a věci mě blízké :) A jaké jsou ty Vaše?? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Japan Rose Japan Rose | Web | 14. září 2011 v 1:11 | Reagovat

No, ale kdybys měla těch věcí sudý počet, vypadalo by to lépe, protože by se ti tam lépe poskládaly do toho obrázku :-D

Mých pět inspirativních věcí na srpen (musím trochu vzpomínat, přeci jen, srpen už je definitivně v tahu...) by asi bylo - piknik, perly, bruslení, Prokopské údolí, hm...to  poslední je nejtěžší, asi něco s vařením, protože jsem se konečně naučila uvařit pár základních jídel :-D

2 Shana Shana | Web | 19. září 2011 v 2:00 | Reagovat

[1]: jenže mě se líbí číslo 5 :P
příště je tedy roztáhnu aby vyplnili celý spodek :D

bruslení...hmm to mi připomíná že za pár dní jdu bruslit na led :3 těším se :)
mohli bychom tam udělat nějaký sraz :)

a něco mi zas uvaříš :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama