Tropico Island 7.4.

17. června 2012 v 12:00 | Shana |  Zajímavosti z mého světa
Našla jsme v počítači hromadu fotek z různých výletů a akcí tak jsem si řekla že by bylo fajn Vám sem přinést několik reportáží a třeba nalákat na další ročníky akcí :))

první fotky které mám jsou z Tropico Island v Německu. edná se o údajně největší zastřešenou tropickou jungli na světě. Je doplněna (jak jinak :DD) lagunou,nalým mořem, písečnu pláží, tobogány restauracemi a večerními vystoupeními :)


Můj miláček před vchodem, díky rannímu vstávání jsme byly opravdu vděčni za kace fo jsme si koupili :)))Zájezd jsem dostala jako moc milý dárek takže moc děkuji, bylo to úžasné :)))


mapa celého Tropico islandu

Celý areál se nachází v bývalém hangáru pro výrobu vzducholodí. Jen samotná konstrukce je velice fascinující a stojí za chvilku zastavení.celý areál je plný překrásné zeleně takže se člověk cítí opravdu příjemně a uvolněně. A najde se zde občas i nějak zvířátko :))


a hromada zeleně :)


kdo si chce místo výletu udělat rovnou dovolenou má možnost jelikož zde se dá i přespávat a to dokonce v růzkých ubytoáních. Pravda je že dovolená tady nevýjde o nic levněji než dovolená u moře :) ale asi by taky nebyla špatná. Pro lidi kteří zde zůstávají déle mají i další zábavu jako posilovnu, fitko nebo minigolf. Také se zde dá hrát tenis a beach volejbal :))


celá Jungle i nakupovací část je obohacená o sochy a "historické" stavby. Je to poměrně zajímavé jedním krokem skočit z Asie do Ameriky :))Když si všechno dosyta projdete odhodíte obvykle všechno a zahučíte do úžasné vody s výřivkami, vodopády, divokou řekou, topogány a podobně :))))

A nakonec nějaký ten suvenýr :)a posledná rozloučení a podheld na konstrukci zvenčí a čeká nás zase úmorná cesta do Prahy ....

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama